PTTK na początku 2017 roku podpisało umowę współpracy z marką Regatta.

Regatta to najbardziej rozpoznawalna brytyjska marka odzieżowa w dziedzinie sportu, turystyki i outdooru. W ofercie znajdą coś dla siebie nie tylko wytrawni turyści, ale także osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jakąkolwiek aktywnością na świeżym powietrzu. Każdy znajdzie w kolekcji marki odzież dopasowaną do ulubionych aktywności, nawet tych najbardziej zwyczajnych i codziennych. https://regatta.pl/

Ruszyła rejestracja Great Card dla członków PTTK.

Co to za karta? To możliwość korzystania z rabatów nawet do 50% na całą kolekcję marek Regatta, Dare 2b i Craghoppers. Z 50% rabatu przy zakupach (z ważną legitymacją PTTK) tak w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym będzie mogła skorzystać kadra programowa PTTK, czyli instruktorzy, przewodnicy, przodownicy, opiekunowie SKKT, organizatorzy turystyki, itd., a pozostali członkowie PTTK, nie mający uprawnień - otrzymają rabaty w wysokości 35%. Do skorzystania z rabatu konieczna będzie rejestracja kart przy pomocy kodu, który będzie można uzyskać przy opłaceniu składki członkowskiej w macierzystym oddziale PTTK.

Karty z kodem dla członków oddziały PTTK otrzymają przy zamawianiu znaczków członkowskich. Zapotrzebowania na tzw. Złote kody (dla kadry programowej) proszę przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informujemy, że w ramach tej współpracy patronujemy akcji Regatta RUSZ SIĘ!

Program „RUSZ SIĘ” powstał z myślą o ludziach aktywnych, zarażających innych pozytywną, sportową energią. Każdy może przedstawić swój pomysł na organizację sportowego wydarzenia i skorzystać z pomocy marki Regatta przy jego realizacji!

Więcej informacji o programie na stronie: www.ruszsie.org.

Zachęcamy Oddziały PTTK, Kluby, Komisje do zgłaszania swoich imprez do akcji „Rusz się”. Można zgłaszać nawet nieduże imprezy, ważne, aby zrobić to jak najszybciej. Zapewne nie wszystkie imprezy będą mogły liczyć na wsparcie, ale spróbować warto!

Pozdrawiam
Jolanta Śledzińska
sekretarz ZG PTTK ds. promocji i kontaktów zewnętrznych

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 2 ).