Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
CZYTANIE jest dostępne dla wszystkich. WPISYWAĆ SIĘ MOŻNA PO ZALOGOWANIU
Możesz włączyć się do rozpoczętego tematu, klikając w [Odpowiedz]
Planujesz wyjazd rowerem. Zachęć, zaproś innych.
Klikając w forum >> [ + NOWY TEMAT ] otworzy się formatka dla nowego wpisu.

TEMAT: Wyjazd nierowerowy - Noc Muzeów w Malborku

Wyjazd nierowerowy - Noc Muzeów w Malborku 6 miesiąc 3 tygodni temu #1795

• dart8
  • dart8 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 633
  • Pukty: 5634
  • Oklaski: 0
  • Srebrny Laur 2018 Brązowy Laur 2018 Honor Medal 2018
Kolega BartGSR wykazał się inicjatywą i zorganizował wyjazd wieczorny w dniu 19 maja 2018 r. na nocne zwiedzanie zamku w Malborku.
Szczegóły w skopiowanym z FB poniższym opisie.

cyt.:"Jest akcja - nie rowerowa ale fajna i do tego możemy wziąć w niej udział :) Inicjatywa wyszła od koleżanki Tatiana z Baru Strzemyk i jak najbardziej zasługuje na naszą turystyczną uwagę :)
Aaaaa więc.....zapraszam na Nocne zwiedzanie zamku w Malborku w ramach Nocy Muzeów w dniu 19.05.2018 :)
Dzień tygodnia to sobota więc można nieco skrócić naszą cotygodniową, sobotnią włóczęgę i wrócić o 16:00 do domów po to żeby przejechać się do Malborka autokarem :) Konkrety:
:) zbiórka - wstępnie na parkingu przed McDonaldem o 18:30 dnia 19.05.2018
:) przejazd autokarem do Malborka
:) zwiedzanie zamku z przewodnikiem w cenie 1 zł :)
:) powrót autokarem do Grudziądza w okolicach 2:00 w nocy
Całkowity koszt przejazdu i zwiedzania to 25 zł. Myślę ,że to bardzo dobra cena jak za klimatyczne zwiedzanie w nocy z przewodnikiem przy klimatycznym oświetleniu :) Taka okazja nie trafiła się nam nigdy a w Malborku byliśmy rowerowo ze 20 razy :)
Miejsc jak na razie jest jeszcze sporo więc można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą :) Deklaracje proszę składać do soboty 28.04.2018.
Tym razem zabiera się tylko kanapki i dobry humor....może być w butelkach :) Pytania proszę kierować do mnie - postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości przy pomocy organizatorki :)"

Termin zgłoszeń bardzo krótki, ale wyjazd atrakcyjny, więc nie ma co się wiele zastanawiać. W razie problemów komunikacyjnych można dzwonić do mnie tel. 728919112 do piątku wieczorem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): zbigniew, Borci, BartekGSR, Hardy, Bogdan