Nasza diamentowa para.

 Tadeusz Rauchfleisz

Krystyna i Tadeusz Rauchfleisz

41 lat w Kalince

42 lat w PTTK Grudziądz

60 lat razem w małżeństwie

Maciej Glamowski

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 2 ).

Członek naszego klubu „KALINKA”, Marek Mieczkowski

na przełomie maja/czerwca 2016 r. przepłynął samotnie kajakiem rzekę Wisłę, z Goczałkowic do Bałtyku. Pod koniec swojej wyprawy wziął „osobisty udział” w ćwiczeniach ANAKONDA pod Chełmnem. Przekopem Wisły wpłynął 19 czerwca do Zatoki Gdańskiej.

ZAPROSZENIE

Zapraszam w dniu 31 marca 2017 roku na godzinę 18.00 do grudziądzkiej Mariny na spotkanie podczas którego w ramach Klubu Podróżnika zaprezentuje film i podzielę się wrażeniami z ostatniej wyprawy, pieszo od Baraniej Góry do Goczałkowic i dalej kajakiem do ujścia Wisły.
  Marek Mieczkowski

 

PS. Jak widać dwóch kółek nie zdradziłem :)

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 1 ).

Każdy ma swój sposób na świętowanie Roku Wisły.

Maciej Boiński z Nakła n/Notecią wyruszył 2 stycznia 2017 r. pieszo od żródeł Wisły do jej ujścia. Do przejścia ma bagatela 1047km. Dziennie pokonuje ok. 20km, biwakuje nad rzeką, śpi w namiocie. Codziennie na facebooku zamieszcza krótką relację z minionego dnia. Dzięki temu wiemy, gdzie w przybliżeniu jest.

Dzisiaj prawdopodobnie dojdzie w okolice Torunia. Za nim ponad 800km. W ciągu najbliższych kilku dni powinien dojść w okolice Grudziądza. Myślę, że możnaby wybrać się na krótką wycieczkę rowerową aby spotkać Macieja Boińskiego. Można wcześniej na “fejsie” zapytać, czy czegoś potrzebuje (np. trochę prądu do telefonu itp.). Pamiętajmy o sprawdzeniu w jego relacji, po której stronie Wisły w danym dniu podróżuje.

Niestety wg moich obliczeń dotrze on do Grudziądza w czasie, gdy ja z Kasią będziemy na rajdzie “Stolemy” w Pelplinie. Mam nadzieję, że znajdą się chętni aby powitać i wspomóc wędrowca, który od 43 dni jest w drodze.

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 13 ).

Nasz kolega klubowy Marek zaprasza na spotkanie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zaloguj się aby skomentować